Plot 20 aksidente gjatë ditës së djeshme në Shkup, një i vdekur

Plot 20 aksidente gjatë ditës së djeshme në Shkup, një i vdekur

Një person ka humbur jetën, dy kanë marrë lëndime të rënda, 15 lëndime më të lehta, ndërsa në shtatë aksidente nga gjithsej 20 aksidente është shkaktuar dëm material, që kanë ndodhur në 24 orët e fundit në rajonin e Sektorit për Punë të Brendshme – Shkup.

Pas masave dhe aktiviteteve të marra, kumtoi sot SPB – Shkup, nga trafiku janë përjashtuar 17 shoferë, prej të cilëve 15 nuk kanë pasur patentë. Janë përjashtuar edhe 10 automjete të cilat nuk kanë kenë të regjistruara.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 26 Shtator, 2018 10:39

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.