“Po çmendem”, Dua Lipa i gëzohet fitores së Joe Biden

Desk
By Desk November 7, 2020 22:59

“Po çmendem”, Dua Lipa i gëzohet fitores së Joe Biden

Dua Lipa ka bërë të ditur sa e lumtur është me fitoren e Joe Biden.

Ndërsa lajmi shpërtheu në të gjithë botën, të famshmit menjëherë hynë në mediat sociale për të festuar epokën e re të Biden dhe Kamala Harris, shkruan lajmi.net.

Ndërsa këtij lajmi iu gëzuan edhe yjet shqiptare të cilet nuk ngurruan të uronin presidentin e ri të SHBA-ve.

Ndër ta është edhe Dua Lipa e cila menjëherë ndau një Instastory në llogarinë zyrtare të Instagramit, duke thënë se ajo po ndjehet tejet e gëzuar tani.

Dua Lipa që nga fillimi ka shprehur mbështetjen për Joe Biden, vazhdimisht duke bërë tifo për të në rrjete sociale.

“Jam duke u çmendur”, tha ajo ndërsa postoi një fotografi ku shihej se Joe Biden u shpall fitues i garës presidenciale./Lajmi.net/

Desk
By Desk November 7, 2020 22:59