Policia arreston 32 vjeçarin nga Shkupi

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 10, 2020 11:57

Policia arreston 32 vjeçarin  nga Shkupi

Dje (9 shtator) rreth orës 16 e 45 minuta, gjatë një kontrolli trafiku në Rostushë të Gostivarit, është privuar nga liria 32-vjeçari J.S. nga Shkupi, i dënuar me një vjet e gjysmë burg për “vjedhje të rëndë”, percjell Agjencia e lajmeve FLAKA

Personi J.S. është dërguar dhe dorëzuar në burgun e Idrizovës në Shkup për të vuajtur dënimin. FLAKA

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 10, 2020 11:57