Policia e fton në bisedë informative kryetarin e FRASH, Omer Ajdini

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 26 Dhjetor, 2021 14:14

Policia e fton në bisedë informative kryetarin e FRASH, Omer Ajdini

Policia e fton në bisedë informative kryetarin e FRASH, Omer Ajdinin. Këtë informacion e ka shpalosur vet Ajdini në rrjetet sociale

“Policia më paska ftuar në bisedë informative nesër në Shkup.Nuk e di çfarë informacioni duan të marrin përveç asaj që veçmë dihet, por gjithsesi unë nesër do t’i informoj për një gjë: kot mundoheni të na friksoni, nuk ja kemi frikën këtij regjimi sepse jemi në anën e e drejtë, në anën e popullit!”, shkruan Ajdini në profilin e tij në Fejsbuk.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 26 Dhjetor, 2021 14:14
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.