Policia gjeti drogë në një shtëpi në Bogovinë

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka November 8, 2019 15:40

Policia gjeti drogë në një shtëpi në Bogovinë

Policia e Tetovës gjeti drogë në një shtëpi të Bogovinës. Bëhet fjalë për 24- vjeçarin me inicialet F.R nga ky fshat, po Policia  gjatë bastisjes së kryer me urdhër të gjykatësit, ka gjetur marijuanë dhe bluajtëse me mbetje të marihuanës, transmeton Agjencia e lajmeve Flaka 

“Dje (7-nëntor) rreth orës 17 e 30 minuta, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë, kanë privuar nga liria 24- vjeçarin F.R. nga fshati Bogovinë e Tetovës. Gjatë bastisjes së kryer me urdhër të gjykatësit, në periudhën prej ora 16.00 deri ora 17.00 në shtëpinë e tij në fshatin Bogovinë, është gjetur marijuanë dhe bluajtëse me mbetje të marihuanës” njoftun nga Policia përcjell Agjencia e lajmeve Flaka

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rasit kundër personit F.R. do të përgaditet parashtresa
adekuate. Flaka

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka November 8, 2019 15:40