Policia konfirmon se në shtëpinë e mjekut dhe anëtarit të KE të VMRO-së, Markoski ka hyrë person i panjohur

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 29, 2020 21:55

Policia konfirmon se në shtëpinë e mjekut dhe anëtarit të KE të VMRO-së, Markoski ka hyrë person i panjohur

Policia konfirmoi se një person i panjohur hyri në shtëpinë e Dr. Velo Markovski, përcjell FLAKA.

Ngjarja ndodhi mbrëmë rreth orës 21.20.

Markovski raportoi në polici se ndërsa gruaja e tij ishte duke fjetur në shtëpi, hyri një person i panjohur dhe në momentin është vërejtë, ka ikur.

Policia po punon për zbardhjen e çështjes. FLAKA

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 29, 2020 21:55