Postimi i fundit i Afronës ngre dyshimet për një lidhje të re dashurie

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 10:17

Postimi i fundit i Afronës ngre dyshimet për një lidhje të re dashurie

Para disa kohësh në media u aludua se këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Këto raportime para disa muajsh i konfirmoi vet Blero me anë të një shkrimi të gjatë.

Mirëpo modelja nuk reagoi aspak lidhur me këtë.

E postimi i fundit i Afronës ngriti dyshimet për një lidhje të re të saj.

Ajo sonte në “InstaStory” publikoi një foto nga një dark ku shihet dora e një mashkulli.

“Urime ditëlindjen J”, shkroi ajo sipër fotos.

Në anën tjetër Blero së fundmi publikoi foto krah një vajze misterioze ku shiheshin mjaft të afërt.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 10:17

07
Dhj
Petrit Pollozhani nga Lëvizja BESA i ftuar në emisionin e sontëm “Magazina Ekonomike”, mes tjerash...
07
Dhj
Anëtari i Bordit Ekzekutiv të LSDM-së, Andrej Petrov, ka theksuar se zgjedhje të parakohshme parlamentare...
07
Dhj
Derisa e kremtojmë 30-vjetorin e Misionit, ju po përgatiteni ta merrni funksionin kryesues me OSBE-në. Vallë...
07
Dhj
Duke përjashtuar Shqipërinë si vendi me shumën qesharake të pensionit, Maqedonia bën pjesë në grupin...