Presidencialet, Reka sot në Ohër dhe Strugë

Redaksia
By Redaksia 6 Prill, 2019 14:27

Presidencialet, Reka sot në Ohër dhe Strugë

Sot gjatë ditës, kandidati për president prof. Blerim Reka do të vazhdoj takimet e tij me qytetarët e Ohrit. Karavani vazhdon të njëjtën mbrëmje në pallatin e kulturës në Strugë, me fillim në ora 19:00, ku do të mbahet tubimi i rradhës.  

“Në tubim përpos kandidatit për President prof. Reka, fjalë rasti do të mbajnë edhe kryetari nga Aleanca për Shqiptarët Ziadin Sela si dhe kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami”, njoftuan nga shtabi zgjedhor i kandidatit Reka. Flaka

 

Redaksia
By Redaksia 6 Prill, 2019 14:27