Producenti i njohur shpallet fajtor për përdhunim

Producenti i njohur shpallet fajtor për përdhunim

Producenti i njohur është shpallur fajtor për përdhunim në shkallën e parë.

Harvey Weinstein u shpall fajtor të hënën për kryerjen e një akti seksual kriminal në shkallën e parë që përfshinte një grua dhe përdhunimin në shkallën e tretë që përfshinte një grua tjetër, shkruan CNN.

Manjati i filmave përballet me një minimum prej pesë vjetësh dhe një maksimum prej më shumë se dy dekadave në burg. Ai u prangos dhe u mbajt në paraburgim pas vendimit.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 24 Shkurt, 2020 22:53

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.