Publikohet “Aventura” nga 2 Ton dhe Majk

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Maj, 2023 19:45

Publikohet “Aventura” nga 2 Ton dhe Majk

Reperët 2 Ton dhe Majk janë bërë bashkë për të sjellur një bashkëpunim muzikor.

Dyshja realizuan duetin me titullin “Aventura” që tashmë është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip.

Producent i këngës është Nego, ndërsa teksti dhe melodia u realizuan nga vetë reperët.

Ndërkohë, për masterizimin u përkujdes Don Gima, teksa videoklipi nga ‘N’pik Creative’.

Të plotë këngën e gjeni në kanalin zyrtar të 2 Ton në YouTube.

Theksojmë që ky është bashkëpunimi parë mes dy artistëve dhe padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të tyre.

Të dy mbesin të angazhuar me projekte të reja solo dhe mbrëmje të ndryshme muzikore në trojet shqiptare dhe diasporë. /Telegrafi/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Maj, 2023 19:45