Publikohet foto e Luana Vjollcës me të dashurin nga pushimet

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2022 12:45

Publikohet foto e Luana Vjollcës me të dashurin nga pushimet

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, ka disa ditë prej kur ka nisur pushimet.

Si destinacion ajo ka zgjedhur Spanjën.

Por këto pushime ajo si duket nuk është duke i kaluar vetëm.

Një foto që po qarkullon në internet, moderatorja dhe këngëtarja shihet krahë të dashurit të saj, Krenar Çoçaj.

Luana deri më sot nuk ka ndarë asnjë foto bashkë me të e as nuk ka folur lidhur me këtë temë.

Ndryshe, Luana po shijon suksesin e bashkëpunimit me Mc Kreshën të titulluar “Nuk o ka ma qet”.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2022 12:45
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.