Publikohet kënga e Juice WRLD, që e bëri pak para vdekjes

Publikohet kënga e Juice WRLD, që e bëri pak para vdekjes

Kënga e Juice WRLD me Trippie Redd është lansuar tani.

Para vdekjes, Juice WRLD dhe Trippie Redd u bashkuan për projektin “Tell Me U Luv Me”, e cila tani është publikuar.

Juice WRLD vdiq në moshën 21 vjec, si rezultat i mbidozës.

Në janar, ekipi i tij zbuloi se reperi kishte shumë këngë të papublikuara, dhe ata thanë që po mendojnë të lëshojnë një album në të ardhmen.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 29 Maj, 2020 22:54

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.