Pushimet s’kanë të mbaruar për Ermalin, ky është destinacioni i tij i radhës

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 11 Shtator, 2020 22:51

Pushimet s’kanë të mbaruar për Ermalin, ky është destinacioni i tij i radhës

Ermal Fejzullahu ka udhëtuar sërish në bregdet.

Këngëtari Ermal Fejzullahu ashtu sikurse kolegët e tij, gjatë këtyre muajve nuk ka qenë aktiv me koncerte, shkruan lajmi.net.

Por, artisti e ka shfrytëzuar këtë periudhë për të qëndruar pranë familjes dhe njëkohësisht për të udhëtuar në pushime.

Ai udhëtoi në destinacione të ndryshme, e së fundi zgjodhi Turqinë si destinacion, teksa ndau fotografitë e para nga atje.

Ermali publikoi disa video nga Bodrumi, ku shfaq pamjen magjepsëse nga vendi ku po qëndron. /Lajmi.net/

 

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 11 Shtator, 2020 22:51