Ramiz Merko: Falemnderim qytetarëve të Strugës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 20:40

Ramiz Merko: Falemnderim qytetarëve të Strugës

Kryetari i komunës së Strugës Ramiz Merko përmes rrjetit social Facebook ka shprehur falimenderim ndaj qytetarëve të Strugës të cilët kanë dhënë besimin e tyre për të qenë kryetar edhe në 4 vitet e ardhëshme.

Merko mes tjerash ka shkruarse: “Pavarësisht për kë votuat dje, unë Ju jam falendedues të gjithëve për maturinë që treguan si qytetarë, për zgjedhje të qeta, fer dhe demokratike. Ne do të vazhdojmë ti shërbejmë Strugës dhe struganëve, pavarësisht që disa grupe shfrytëzuan mjetet jodemokratike dhe preken dinjitetin tim dhe të të afërmve të mi. Projekte nuk ofruan se nuk kishin gjë të tilla, kurse ne me programin tonë mposhtëm 4 parti bashkë , ne do të fillojmë nga sot bashkëpunimit me të gjithë qytetarët e Strugës për të kthyer në normalitet mardhëniet tona njerëzore, qytetare dhe ndëretnike.Struga fitoi, Struga do të jetë e jona dhe Strugën do ta bejme bashkë vend akoma më të mirë për të jetuar!!!Na priftë e mbara”.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 20:40
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.