Reagon Mexhiti: Në kohëra të mira dhe të vështira, gjithmonë të rreshtuar pas liderit Ahmeti

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 22:45

Reagon Mexhiti: Në kohëra të mira dhe të vështira, gjithmonë të rreshtuar pas liderit Ahmeti

Edhe pse në formë indirekte, reagimi i parë prej në BDI pas proklamimit të shumicës së re parlamentare, ka ardhur nga deputeti Izet Mexhiti, njëherë nënkryetar i kësaj partie. Ai ka dërguar një mesazh të fuqishëm, që ka mobilizuar anëtarësinë e kësaj partie.

“Në kohëra të mira dhe në kohëra të vështira, gjithmonë të rreshtuar pas Liderit Ahmeti!”, ka shkruar Mexhiti në Facebook.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 22:45
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.