Real Madridi publikon fanellat e reja

Desk
By Desk 20 Prill, 2019 20:01

Real Madridi publikon fanellat e reja

Footy Headlines raporton se Real Madridi do të ketë fanella si zakonisht të bardha, mirëpo detajet e tjera në fanellë do të jenë plotësisht ndryshe nga që kemi parw deri me tani.

Fanella e bardhë do të jetë e zbukuruar me disa vija vertikale të bardha e të shkëlqyeshme në fanellë. Ndërsa, jakat e fanellës do të jenë të zbukurua me ngjyrë ari, njëjtë si logoja e klubit dhe e kompanisë sponsorizuese, Adidas.

Desk
By Desk 20 Prill, 2019 20:01