Renée Zellweger tregon arsyen se pse u largua nga aktrimi

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 13 Nëntor, 2019 22:58

Renée Zellweger tregon arsyen se pse u largua nga aktrimi

Aktorja e njohur amerikane, Renée Zellweger, ka treguar arsyet se pse ka vendosur të mos jetë për disa vite në fushën e aktrimit.

Ajo tha se  kishte disa gjëra në jetën e saj që ajo dëshironte t’i jepte përparësi para karrierës së saj të aktrimit, siç ishte gjetja e dashurisë.

“Ngadalësimi dhe puna për të ndërtuar një jetë për veten time. Duke u munduar të mos kem marrëdhënie kur po largohem nga qyteti çdo dy javë. E dini, duke u njohur me dikë. Bie në dashuri“ , tha ajo.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 13 Nëntor, 2019 22:58