Reperi shqiptar ka një përgjigje për ata që e kritikojnë për peshën

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 23:54

Reperi shqiptar ka një përgjigje për ata që e kritikojnë për peshën

Gashi është një emër i njohur në Shtetet e Bashkuara. Reperi shqiptar që jeton dhe vepron prej vitesh atje, numëron mjaft këngë që kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Reperi solli pak muaj më parë albumin me titull “1984” ndërkohë që ka nisur punën për të riun. Së fundmi, përmes një postimi në rrjete sociale, reperi ka adresuar dhe kritikat për shkak të peshës.

“Për njerëzit që më quajnë të trashë. Unë mund të shkoj gjithmonë në palestër e të humbas pak peshë. Por ju do të jeni gjithmonë të shëmtuar brenda dhe jashtë”, ka shkruar reperi shqiptar.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 23:54

06
Dhj
Ambasadorja e SHBA-së në vend, Anxhela Ageler sonte theksoi se është konfuz procesi për zgjedhjen...
06
Dhj
Ajo ka një apartament në Shkup prej 54 metrash katrorë si pronë e saj personale,...
06
Dhj
Riorganizimi i administratës nënkupton reduktimin e disa institucioneve, nga 140 institucione që janë nën ombrellën...
06
Dhj
Qytetarët nuk u besojnë as politikanëve, as institucioneve, kështu vlerëson Insituti për Demokraci, një hulumtim...