Rihanna tregohet e guximshme, lë gojëhapur të gjithë me veprimin e fundit

Rihanna tregohet e guximshme, lë gojëhapur të gjithë me veprimin e fundit

Rihanna njihet si një prej artisteve që eksperimenton më së shumti në stil.

Këngëtarja ditët e fundit po qëndron në Korenë e Jugut, ku mori pjesë në hapjen e dyqanit të ri “Fenty Beauty”.

31-vjeçarja u fotografua nga paparacët e veshur me një fustan pink dhe pantallona, duke lënë të gjithë gojëhapur.

Përndryshe, këngëtarja ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 21 Shtator, 2019 22:54

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.