Rita Ora ka një porosi për fansat e saj

Rita Ora ka një porosi për fansat e saj

Këngëtarja e njohur kosovare është shfaqur në foto provokuese së fundi në rrjete sociale. 

Veshur në kostume për rrezitje, Rita Ora ka treguar linjat e saja perfekte, ndërsa ka pasur edhe një porosi për fansat.

“Kënaquni me jetën tuaj. Ju lutem. Mbroni zemrën dhe jini krenar me veten”, shkruan 29-vjeçarja.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 16 Shkurt, 2020 22:54

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.