Rita Ora ngjyrosi vetullat të kuqe

Desk
By Desk November 3, 2020 22:59

Rita Ora ngjyrosi vetullat të kuqe

Këngëtarja Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pozat e fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo është shfaqur me një look tepër të çuditshëm dhe kësaj here ka lyer  vetullat e saj!

Për më tepër, s’bëhet fjalë për ndonjë ngjyrë të zakonshme por një ngjyrë të kuqe që e ka ndryshuar totalisht pamjen e Ritës!

Këngëtares duket se po i pëlqen pamja e saj e re, ndërsa ndjekësit janë bërë paksa konfuzë.

Në sy ka rënë komenti në shqip i mamasë së saj, e cila i ka komentuar “Flakë”.

 

Desk
By Desk November 3, 2020 22:59