Rita Ora shënon një sukses me këngën “Carry On”

Rita Ora shënon një sukses me këngën “Carry On”

Rita Ora ka arritur një sukses me projektin e saj “Carry On”.

Rita Ora dy ditë më parë publikoi projektin “Carry On”, të cilin e solli në bashkëpunim me Kygon, shkruan lajmi.net.

Ky projekt do të jetë njëherësh kolonë zanore e filmit “Detective Pikachu”, ndërsa po pritet mirë në publik.

Ajo ka marrë mbi 1 milion klikime në YouTube, ndërsa tani ka njoftuar se është renditur e nënta në tabelën e iTunes.

Për ndryshe, është një tjetër shqiptare që po qëndron para Ritës në këtë tabelë dhe ajo është Ava Max, e renditur e gjashta me “Sweet but Psycho”. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 20 Prill, 2019 22:54

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.