Rita publikon imazhin e parë të partnerit

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 15 Shtator, 2020 22:54

Rita publikon imazhin e parë të partnerit

Rita tenton që jetën private ta mbajë larg vëmendjes së publikut.

Rita Ora tash e një kohë ka nisur një romancë të re me Romain Gavras, me të cilin është fotografuar shumë shpesh në publik, shkruan lajmi.net.

Madje, këngëtarja udhëtoi për pushime në destinacione të ndryshme bashkë me të dhe miqtë e tyre të përbashkët.

Së fundi, artistja postoi një imazh të partnerit, por ishte aq i turbullt sa që vështirë të detektohej se kush ishte në foto.

Kësaj fotografie, Rita ia shoqëroi një emoji në formë zemre.

Kujtojmë se artistja ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, por po punon intenzivisht për albumin e tretë. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 15 Shtator, 2020 22:54