Rivaldo zbulon arsyen pse Messi po injoron Griezmann-in

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka July 27, 2019 21:09

Rivaldo zbulon arsyen pse Messi po injoron Griezmann-in

Rivaldo ka folur për situatën në klubin “blaugrana” pas blerjes së Antoine Griezmann.

Në një intervistë ai ka komentuar zërat e fundit që flasin për probleme mes francezit dhe Leo Messit.

“Messi do ti japë mirëseardhje Griezmann-it në momentin e duhur. Është normale që nuk i ka shkruar akoma ose që nuk e ka marrë akoma në telefon, edhe pse është kapiteni. Është me pushime dhe ka dëshirë që të izolohet pak nga futbollit. Kur të kthehet, do të jetë ai i përhershmi. Nuk do të ketë asnjë problem”, tha Rivaldo.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka July 27, 2019 21:09