Ronaldo dedikimi emocional për dy vajzat e tij

Ronaldo dedikimi emocional për dy vajzat e tij

Cristiano Ronaldo përveç që konsiderohet si një prej futbollistëve më të mirë në histori të futbollit, është edhe një partner dhe baba i përkushtuar.

Ylli i Juventusit krahas angazhimeve, nuk lë anash as familjen e tij duke iu kushtuar kohë sa herë që i vije mundësia.

Ronaldo është personi më me së shumti ndjekësit në Instagram, 35 vjeçari publikon vazhdimisht fotografi të katër fëmijëve të tij.

Këtë herë futbollisti portugez ka postuar një fotografi të dy vajzave të tij, Alana dhe Eva, ndërsa në përshkrimin e fotos ka treguar dashurinë që ka për to.

“Bije në dashuri sa herë që i shoh këto dyja, çikat e babait”, ka shkruar Ronaldo.

Kujtojmë që Ronaldo është në lidhje me modelen, Georgina Rodriguez.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 3 Qershor, 2020 22:51

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.