Sali Berishës i dështon protesta në Tiranë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 19 Mars, 2022 14:22

Sali Berishës i dështon protesta në Tiranë

‘Shtëpia e Lirisë’ me ithtarë të Sali Berishës kryeson protestën e sotme para Kryeministrisë. Pamjet nga droni në kohë reale tregojnë pjesëmarrjen e protestuesëve.

Numri i protestuesëve është i pakët krahasuar edhe me protestat e ditëve të para. Paketa e Krizës Sociale duket se ka dhënë efekt te qytetarët.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 19 Mars, 2022 14:22
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.