Sam Smith: Unë nuk e bëra testin, por e di se kam coronavirus

Desk
By Desk April 20, 2020 23:23

Sam Smith: Unë nuk e bëra testin, por e di se kam coronavirus

Deri më tani yjet e njohura, si Tom Hanks, Idris Elba, Pink e princi Charles, kanë folur për përvojat e tyre me virusin, dhe tani ne mund të shtojmë një emër tjetër në atë listë.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur, Sam Smith, cili po pretendon se është prekur nga virusi vdekjeprurës, shkruan Cosmopolitan.

Edhe pse muzikanti nuk bëri një test për të marrë një diagnozë zyrtare, thuhet se ai kishte simptoma. Këngëtari u hap për vetdiagnostikimin e tij me coronavirus ndërsa u intervistua nga Zane Lowe në FaceTime.

“Unë nuk u testova, por e di se e kam atë. Unë thjesht do të supozoj se e kam, sepse gjithçka që kam lexuar plotësisht e tregoi atë. Kështu që po, mendoj se patjetër që kisha virusin”, ka thënë ai.

Ata gjithashtu folën për mënyrën se si motra e Sam filloi të shfaqë të njëjtat simptoma, kështu që të dyve iu është dashur të vetizolohen.

Desk
By Desk April 20, 2020 23:23