Sara publikon foton familjare bashkë me Ledrin dhe vajzën

Desk
By Desk 12 Janar, 2021 22:55

Sara publikon foton familjare bashkë me Ledrin dhe vajzën

Sara Hoxha ka publikuar fotografinë me Ledrin duke mbajtur vajzën e tyre në krahë.

Ajo e ka postuar në Instagram, teksa ka shkruar “Ti na vodhe zemrën”, shkruan lajmi.net.

Çifti shihen të veshur në të zeza ndërsa vajzën e tyre e kanë veshur në të bardha.

Ndryshe, kjo është fotoja e parë që Sara dhe Ledri e kanë publikuar bashkë me Poem Blu./Lajmi.net/

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

 

Desk
By Desk 12 Janar, 2021 22:55