Scarlett Johanson tejkaloi pritshmëritë me veshjen

Scarlett Johanson tejkaloi pritshmëritë me veshjen

Në promovimin e filmit të fundit, Scarlett Johanson u shfaq në një kombinim sfidues që nxori në pah të gjitha linjat në trupin e saj.

Ajo njihet për stil fenomenal dhe falë trupit të saj të përsosur ka lirinë të eksperimentojë me shkurtime dhe ngjyra.

Aktorja rrallë bën gabime, por ky shpërthim tejkaloi të gjitha pritjet, transmeton KP. Korseja me detaje argjendi përshtatet në mënyrë të përkryer me skajin e purpurt të gjurit.

Shumë kanë komentuar se veshja e saj duket edhe më e mirë se modelet. Ajo vuri në pah belin e saj të hollë me një rrip të zi.

Ajo e përdori këtë stil për të treguar tatuazhin që ka pasur kohët e fundit, pasi përdor çdo mundësi për ta nxjerrë në pah.

(Foto: Kevork Djansezian/Getty Images/Guliver)

 

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 8 Nëntor, 2019 23:03

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.