Së shpejti një tjetër “mega hit” nga Luiz Ejlli

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 21:19

Së shpejti një tjetër “mega hit” nga Luiz Ejlli

Fenomeni Luiz Ejlli ashti edhe siç premtoi që do të jetë afër fansave të tij të shumtë, duket se do ta mbaj fjalën.

Ai përmes një story të ndarë në Instagram, ka bërë me dije që është duke ardhur diçka e re nga artisti shkodran.

Mesa duket ai do të sjell projektin e tij të radhës, pas bashkëpunimit me Donald Veshaj, “2 shotsa”, që numëron 4.2 milionë klikime në You Tube.

Kujtojmë se Luizi ka filluar mbrëmjet muzikore, dhe së fundmi ishte edhe në Ferizaj bashkë me bashkëshorten e tij Kiara Titon./Arbresh.info/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 21:19