Sela: Janë votat, do të rrëzohet Qevera

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 10:58

Sela: Janë votat, do të rrëzohet Qevera

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka siguruar se votat për rrëzimin e Qeverisë “Zaev 2”.

“Mendo se po, sot janë votat për rrëzimin e Qeverisë dhe përfundimisht mendoj se do të lirohen qytetarët”, tha Sela para se të hyjë në Kuvend, transmeton TV21.

I pyetur se si mund të jetë një Qeveri e re, Sela tha: “Do të flasim kur të vijë koha”./TV21

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 10:58
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.