Sela: Janë votat, do të rrëzohet Qevera

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 10:58

Sela: Janë votat, do të rrëzohet Qevera

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka siguruar se votat për rrëzimin e Qeverisë “Zaev 2”.

“Mendo se po, sot janë votat për rrëzimin e Qeverisë dhe përfundimisht mendoj se do të lirohen qytetarët”, tha Sela para se të hyjë në Kuvend, transmeton TV21.

I pyetur se si mund të jetë një Qeveri e re, Sela tha: “Do të flasim kur të vijë koha”./TV21

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 10:58

06
Dhj
Ambasadorja e SHBA-së në vend, Anxhela Ageler sonte theksoi se është konfuz procesi për zgjedhjen...
06
Dhj
Ajo ka një apartament në Shkup prej 54 metrash katrorë si pronë e saj personale,...
06
Dhj
Riorganizimi i administratës nënkupton reduktimin e disa institucioneve, nga 140 institucione që janë nën ombrellën...
06
Dhj
Qytetarët nuk u besojnë as politikanëve, as institucioneve, kështu vlerëson Insituti për Demokraci, një hulumtim...