Serbët heqin flamurin kombëtar nga Ambasada shqiptare në Beograd

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 22:23

Serbët heqin flamurin kombëtar nga Ambasada shqiptare në Beograd

Një grup të rinjsh në Beograd kanë hequr flamurin shqiptar nga Ambasada e Shqipërisë në kryeqytetin serb.

Kjo ngjarje ka ndodhur para 21 orësh, ndërsa të rinjtë e kanë postuar videon edhe në rrjetet sociale.

Mediat shqiptare, të cilat transmetojnë lajmin, nuk kanë dhënë më shumë detaje nga ky incident. 

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 22:23
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.