Shakira merr vëmendjen e fansave, me paraqitjen nga Barcelona

Shakira merr vëmendjen e fansave, me paraqitjen nga Barcelona

Shakira Isabel Mebarak Ripoll, është një këngëtare, aktore e vallëtare e njohur kolumbiane.

Ajo së fundmi ka mbajtë një koncert në Barcelonë, në një tribunë ku ka performuar disa nga hitet e saj.

Këngëtarja latine njihet për performancat e saj të zjarrta, si dhe njihet si një nga këngëtaret më ‘hot’ latine.

Madje edhe tani në moshën 43-vjeçare, gëzon formë të mirë trupore.

Kujtojmë që Shakira është e martuar me futbollistin spanjoll Gerard Pique dhe kanë dy djem.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 29 Qershor, 2020 23:03

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

Marketing politik