SHBA, një person gjen ariun në shtëpinë e tij duke ngrënë pulë të pjekur

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 23:19

SHBA, një person gjen ariun në shtëpinë e tij duke ngrënë pulë të pjekur

Sipas portalit “ABC7”, një burrë nga qyteti Sierra pasi u kthye në shtëpi gjeti ariun duke ngrënë pulën të cilën e kishte porositur më herët.

Një person në shtetin amerikan të Kalifornisë gjeti një ari në shtëpinë e tij duke ngrënë pulë të pjekur që e kishte porositur nga një zinxhir i ushqimit të shpejtë.

Sipas portalit “ABC7”, një burrë nga qyteti Sierra, pasi u kthye në shtëpi, gjeti ariun duke ngrënë pulën të cilën e kishte porositur më herët.

John Holden u tha gazetarëve se dera ishte e hapur kur u kthye në shtëpi dhe kur hyri brenda pa ariun duke ngrënë pulë në banakun e kuzhinës.

Duke shtuar se kishte arinj të tjerë brenda dhe jashtë shtëpisë, Holden tha se ai arriti t’i largonte arinjtë duke bërë zhurmë.

Ai theksoi se këto kafshë të egra i kishte takuar shumë herë më parë.

“Kam pasur shumë takime me ta më parë. Unë në fakt i kam hasur disa herë në oborrin e shtëpisë, por nuk kam hasur kurrë më parë diçka të tillë në shtëpinë time”, tha ai.

Siç tha ai, arinjtë “ia kanë kthyer shtëpinë përmbys”, duke shtuar se kafshët ndoshta nuk i kanë rezistuar aromës së ushqimit dhe për këtë arsye kanë hyrë në shtëpinë e tij.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 23:19
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.