Shfaqet premierë filmi “Gjyshja”, një dramë shqiptare, me regji të Eduart Grishaj

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 10 Tetor, 2019 08:31

Shfaqet premierë filmi “Gjyshja”, një dramë shqiptare, me regji të Eduart Grishaj

Filmi me metrazh të shkurtër ‘Gjyshja’ e regjsorit Eduart Grishaj u shfaq premierë të hënën në mbrëmje. Filmi ‘Gjyshja’ me një kast aktorësh të njohur si: Ema Andrea, Çun Lajçi, Rita Gjeka dhe Enxhi Cuku në rolin kryesor.

Top Channel

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 10 Tetor, 2019 08:31