Shiu i lë vendin diellit, parashikimi i motit për sot

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Mars, 2023 09:32

Shiu i lë vendin diellit, parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha dielli. Paradite në pjesët lindore të vendit do të ketë reshje të dobëta të shiut.

Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 11 deri në 18 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe me erë nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të ulet në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 16 gradë Celsiusë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Mars, 2023 09:32

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare