Shkëndija mund të luaj me Fenerbaçen ose Slovaçkon e Çekisë në ndeshjet e “Play-Off”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Gusht, 2022 21:15

Shkëndija mund të luaj me Fenerbaçen ose Slovaçkon e Çekisë në ndeshjet e “Play-Off”

Pas FC Shkupit, edhe skuadra e Shkëndijës ka mësuar kundërshtarët e saj të mundshëm, që do të ishin pengesa e fundit për një vend në grupet e Ligës së Konferencës.

Skuadra tetovare në rast se arrin të eliminojë AIK Stokholmin suedez në turin e tretë eliminatorë, në ndeshjet e “play-off” do të përballej me skuadrën humbëse nga ndeshja midis turqve të Fenerbahçes dhe çekëve të Slovaçkos, skuadra këto që do të luajnë në turin e tretë eliminatorë të Liga Europa.

Ndeshjen e parë, Shkëndija do ta zhvillonte në transfertë me datë 8 gusht, ndërkohë atë kthyese në Shkup, më datën 15 gusht.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Gusht, 2022 21:15
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.