Shkup: Aksidentohet një makinë te “Porta e Maqedonisë”

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 11:15

Shkup: Aksidentohet një makinë te “Porta e Maqedonisë”

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në qendër të Shkupit, te “Porta e Maqedonisë”.

Sipas pamjeve të publikuara në internet, shihet se një makinë është përmbysur, ndërsa policia ka kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes.Në vendngjarje mbrëmë ka arritur edhe Ndihma e Shpejtë, ndërsa sot priten më shumë detaje rreth këtij aksidenti./Telegrafi/

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 11:15

28
Nën
Çmimi i benzinave ulet për 2 denarë, ndërsa i naftës për 1,5 denarë, përcjell TV21....
28
Nën
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve...
28
Nën
Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka lëshuar urimin e tij për 28 néntorë. Në urimin...
28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...