Shkup: Aksidentohet një makinë te “Porta e Maqedonisë”

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 11:15

Shkup: Aksidentohet një makinë te “Porta e Maqedonisë”

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në qendër të Shkupit, te “Porta e Maqedonisë”.

Sipas pamjeve të publikuara në internet, shihet se një makinë është përmbysur, ndërsa policia ka kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes.Në vendngjarje mbrëmë ka arritur edhe Ndihma e Shpejtë, ndërsa sot priten më shumë detaje rreth këtij aksidenti./Telegrafi/

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 2 Nëntor, 2021 11:15
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.