Shkurte Fejza sjell imazhe nga pushimet në Shqipëri

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 11 Shtator, 2020 22:54

Shkurte Fejza sjell imazhe nga pushimet në Shqipëri

Shkurta ka udhëtuar për pushime në Shqipëri.

Shkurte Fejza si shumë prej emrave të njohur të estradës, ka zgjedhur Shqipërinë për pushime, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, nga vizita që ajo bashkë me bashkëshortin e shoqërinë tek Syri i Kaltër.

Përshendetje nga e bukura Shqipëri-Syri i kaltër”, ka shkruar ajo sipër fotografive, teksa shihet e veshur me një palë pantallona të bardhë dhe këmishë blu.

Sa i përket projekteve muzikore, Shkurta për dallim prej kolegëve nuk ka qenë shumë aktive gjatë kësaj kohe. /Lajmi.net/

 

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 11 Shtator, 2020 22:54