Shpërthen “Olimpico”, Lazio përmbys Juventusin

Shpërthen “Olimpico”, Lazio përmbys Juventusin

Shpërthen “Olimpico”, Lazio përmbys Juventusin.

Lazio po zhvillon një ndeshje fantastike në “Olimpico” ndaj Juventusit.

Pas golit të Ronaldos, vendasit shtuan marshin dhe arritën të barazonin në fundin e pjesës së parë.

Pjesa e dytë nisi më të njëjtin ritëm, një karton i kuq u Couadrados ia bëri më të lehta punët vendasve, të cilët vetëm 5 minuta më pas në të 74’shënojnë të dytin më Savic. /albeu.com/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 7 Dhjetor, 2019 22:43

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.