Shpërthen zjarr në Grupçin të Tetovës

Shpërthen zjarr  në Grupçin të Tetovës

Dje reth orës 17 3 25 minuta, në SPB Tetovë është denoncuar zjarr i cili është përhapur në hangarin për bagëti pronë e 38-vjeçarit R.B. nga fshati Grupçin i Tetovës.

Nuk ka pasur persona të lënduar, kurse është djegur një sasi më e madhe e ushqimit për bagëti
(barrë dhe kashtë) si dhe kulmi i objektit, transmeton Flaka

Me intervenim të Ekipit teritorial kundërzjarreve- Tetovë, zajrri është lokalizuar në tërësi. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 6 Dhjetor, 2019 13:07

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA