Shpërthim i madh në Ukrainë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 27 Shkurt, 2022 23:46 Updated

Shpërthim i madh në Ukrainë

Raportohet se një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Ukrainë.

Thuhet se shpërthimi ka ndodhur në qytetin Cherkasy dhe nga pamjet e publikuara duket të jetë i fuqishëm.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 27 Shkurt, 2022 23:46 Updated