Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë, u tentua të hidhej në erë dhe 1 vit para

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 29 Qershor, 2022 22:57

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë, u tentua të hidhej në erë dhe 1 vit para

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur këtë mbrëmje në një hotel në Sarandë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:40 në lagjen nr.4.

Burime për  Ora News, bëjnë me dije se forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë.

Sakaq, nga informacionet paraprake, hoteli ishte pak ditë para inaugurimit, ndërsa i është vendosur edhe në 2021 eksploziv.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 29 Qershor, 2022 22:57