Shqiptar apo i huaj? Enisa zbulon si dëshiron ta ketë partnerin

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 14 Mars, 2023 20:52

Shqiptar apo i huaj? Enisa zbulon si dëshiron ta ketë partnerin

Një nga këngëtaret shqiptare të njohura ndërkombëtarisht, Enisa ka dhënë intervistë për Rudina Magjistarin.

E pyetur se si e do partnerin, artistja tha se dëshiron të jetë shqiptarë.

Tutje ajo zbuloj se për të momentalisht kryesorja është karriera dhe koha në studio për projekte të reja muzikore.

Kujtojmë se, Enisa gjendet në Shqipëri në Sheshin Skënderbeu, dhe do të performoj sot me fillim nga ora 13:00.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 14 Mars, 2023 20:52