Siljanovska Pendarovskit: Ju jeni personi i cili nuk u ngjit në aeroplan me Trajkovskin

Siljanovska Pendarovskit: Ju jeni personi i cili nuk u ngjit në aeroplan me Trajkovskin

Kandidatja presidenciale Gordana Siljanovska akuzoi Pendarovskin se për interesin pensonal ka punuar për të gjithë. Ajo këtë akuzë e bëri sonte në duelin në Tv 24, përcjell FLAKA.

“Ju për interesin personal keni luajtur me të gjithë dhe keni punuar për të gjithë. Ju nuk keni bërë asgjë kur u ndërpre hetimi për tentim vrasjen e Gligorovit. Ju jeni njeriu i cili nuk u ngjit në aeroplan me Trajovskin”, tha Siljanovska. FLAKA

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 3 Maj, 2019 21:13

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA