Skender Rexhepi: Pozicioni ynë nuk ndryshon, duam rrëzimin e kësaj Qeverie

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 14:47

Skender Rexhepi: Pozicioni ynë nuk ndryshon, duam rrëzimin e kësaj Qeverie

Deputeti i Alternativës, Zejd Rexhepi në dalje nga Kuvendi ka deklaruar se me Kastriot Rexhepin ka katër vite që nuk ka komunikim.

Ai tha se deri në orën 00:00 të bie kjo qeveri.

“E mira është se e kemi ditur se njerëzit që tradhtojnë një herë do të vazhdojnë të tradhtojnë gjithmonë. Ne do presim prej atyre që bartin procesin të gjejnë ndonjë, besojmë se do të ketë, afati është deri në mesnatë, gjithçka është e mundur”, u shpreh Zejd Rexhepi, raporton SHENJA.

Zejdi tha se pozicioni i tyre është i njejtë dhe nuk ndryshon.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 14:47

28
Nën
Çmimi i benzinave ulet për 2 denarë, ndërsa i naftës për 1,5 denarë, përcjell TV21....
28
Nën
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve...
28
Nën
Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka lëshuar urimin e tij për 28 néntorë. Në urimin...
28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...