Sonte për darkë Mish pule dhe 40 thelpinj hudhre

Sonte për darkë Mish pule dhe 40 thelpinj hudhre

Shikojeni videon dhe gatuani vetë këtë ushqim fenomenal. E gjitha që duhet të bëni është që të ndiqni atë që ndodh në këtë xhirim, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

▪ 1 zog pule
▪ rreth 50 g gjalpë
▪ 40 thelpinj hudhre
▪ gjysmë luge e vogël kripë
▪ një e katërta e lugës piper të zi
▪ 1 degëz rozmarine

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 5, 2016 00:35

REKLAMA