Sot pritet të mbajë mot me diell, por…?

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shtator, 2023 09:06

Sot pritet të mbajë mot me diell, por…?

Sot pritet të mbajë mot me diell.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i lindjes dhe verilindjes.

Temperatura minimale do të jetë 11 derisa ajo maksimale do të shkojë në 31.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shtator, 2023 09:06
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.