Spasovski pozitiv me CoVid-19

Desk
By Desk October 27, 2020 11:29

Spasovski pozitiv me CoVid-19

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski me anë të një statusi në fejbuk ka njoftuar se ka dalë pozitiv në testin për Covid-19, raporton SHENJA.

Spasovski më tej ka shtuar se gjendja e tij shëndetësore është e mirë, me simptoma të lehta dhe tashmë është në vet izolim.

Së fundi një pjesë e ministrave dhe deputetëve u prekën nga virusi vdekjeprurës.

Desk
By Desk October 27, 2020 11:29