Spitali modular, Florim Besimi: E vërteta do del në shesh!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Shtator, 2022 11:25

Spitali modular, Florim Besimi: E vërteta do del në shesh!

Seanca për rastin e djegies së spitalit modular në Tetovë është anuluar për më 14 tetor.

Në seancë u paraqit vetëm Florim Besimi, ndërsa nuk u paraqitën edhe dy të akuzuarit tjerë Artan Etemi dhe Boban Vuçevski.

Besimi ka deklaruar se e vërteta e djegies spitalit do të dëshmohet.

“Të gjithë atë që kam për ta thënë për këtë proces gjyqësor do e them para gjykatës. Ju lus mediat që ta përcjellin këtë proces, për shkak se unë personalisht kam besim në sistemin gjyqësor dhe e vërteta do të dëshmohet”, deklaroi Besimi.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Shtator, 2022 11:25
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.